WWW.FREEHOLD.pl

WYCENA DZIAŁKI

wycena działki Warszawa

WYCENA DZIAŁKI

przez profesjonalnego rzeczoznawcę majątkowego
Już od 600 zł
Gotowa nawet w 3 dni

Wycena działki niezabudowanej – sporządzenie operatu szacunkowego nieruchomości gruntowej niezabudowanej przez uprawnionego rzeczoznawcę majątkowego. Opracowanie sporządzane jest na podstawie dokumentów, standardów, najlepszej wiedzy rzeczoznawcy oraz obowiązkowych podczas wyceny gruntu – oględzin. Otrzymany od rzeczoznawcy dokument może posłużyć w celu ustalenia ceny kupna/sprzedaży nieruchomości, jako potwierdzenie jej wartości dla banku lub w celach skarbowo-podatkowych. Wycena działki trwa zazwyczaj około 3 dni i kosztuje już od 600 złotych, a czas wykonania i cena uzależnione są od sytuacji prawnej nieruchomości, jej lokalizacji, stopnia skomplikowania opracowania, oraz wymaganych dokumentów i dodatkowych analiz (np. załączniki do banku). Cena obejmuje jeden egzemplarz opracowania podpisany elektronicznie oraz na życzenie klienta. Masz pytania? Nie zwlekaj i zadzwoń już dziś!

Wycena działki, a tak na prawdę operat szacunkowy, który w jej wyniku powstaje to niezbędny element podczas zaciągania kredytu hipotecznego, rozliczeń skarbowo-podatkowych, spadkowych oraz podziałowych. Kancelaria FREEHOLD ma duże doświadczenie w wycenie działek niezabudowanych w Warszawie oraz powiatach ościennych. Współpracujemy ze wszystkimi bankami, a współpraca z nami jest prosta i bezproblemowa. Cena za usługę wyceny działki znana jest z góry, a termin realizacji określany jest z wyprzedzeniem.

Jak wygląda proces Wyceny Działki Niezabudowanej?


Kontakt

Kontaktujemy się telefonicznie bądź mailowo w celu omówienia szczegółów współpracy (określenie przedmiotu wyceny, uzgodnienie celu wyceny)

Dokumenty

Przesyłasz rzeczoznawcy majątkowemu dokumenty niezbędne do wyceny działki.

Termin oględzin

Wspólnie ustalamy termin oględzin nieruchomości.

Oględziny

Oględziny nieruchomości wraz ze sporządzeniem dokumentacji fotograficznej i opisowej.

Operat

Rzeczoznawca majątkowy sporządza dla Ciebie operat szacunkowy.

Wysyłka

Wybierasz dogodną dla siebie formę odbioru lub wysyłki opracowania przygotowanego przez Rzeczoznawcę.

Dokumenty niezbędne do wyceny nieruchomości gruntowej niezabudowanej


W zależności od celu wyceny Rzeczoznawca może poprosić o dodatkowe dokumenty niezbędne do sporządzenia operatu szacunkowego.

Wycena działki

Nieruchomość gruntowa niezabudowana

 • aktualny odpis księgi wieczystej/numer księgi wieczystej,
 • wypis z rejestru gruntów,
 • wyrys z mapy ewidencyjnej,
 • wyrys z mapy zasadniczej,
 • wypis i wyrys z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego lub decyzji o warunkach zabudowy,
 • dokumentacja techniczna budynku wraz z parametrami powierzchniowymi, rzutami kondygnacji,
 • inne dokumenty wskazane przez rzeczoznawcę majątkowego.

FREEHOLD wycena działki Warszawa i Okolice


FREEHOLD to profesjonalna wycena działek budowlanych (i nie tylko) w Warszawie (Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz) oraz okolicznych miastach i gminach takich, jak: Łomianki, Stare Babice, Ożarów Mazowiecki, Pruszków, Piastów, Marki, Ząbki, Zielonka, Legionowo, Jabłonna, Nieporęt, Serock, Nowy Dwór Mazowiecki, Nasielsk, Joniec.

Twoja miejscowość nie znajduje się na liście? Nie przejmuj się i zadzwoń, chętnie wycenimy również Twoją nieruchomość!

Wycena działki niezabudowanej


operat szacunkowy nieruchomości gruntowej sporządzony przez rzeczoznawcę majątkowego

FREEHOLD świadczy usługi wyceny działek budowlanych, czyli określenia wartości rynkowej nieruchomości gruntowej niezabudowanej. Rzeczoznawca majątkowy wycenia taką nieruchomość zgodnie z jej przeznaczeniem na podstawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego lub decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu. Wycena uwzględnia również faktyczny sposób użytkowania nieruchomości. Najczęściej przedmiotem naszych operatów szacunkowych są działki niezabudowane przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, jednak bez problemu wykonamy wycenę działek z innym przeznaczeniem np. usługowym lub mieszanym – np. mieszkaniowe i usługowe. Przy sporządzaniu wyceny działki również odbywają się oględziny nieruchomości, które mają na celu określenie stan techniczno-użytkowy przedmiotowej nieruchomości przez rzeczoznawcę majątkowego. Wpływ na wartość działki mogą mieć między innymi: lokalizacja, dostępne media, jakość drogi dojazdowej, kształt nieruchomości oraz wiele, wiele innych.

Wycena Działki w Warszawie i Okolicach

Ile kosztuje wycena działki w Warszawie?


Polityka prywatnośći

Chcesz się dowiedzieć ile kosztuje wycena działki w Warszawie?


Odwiedź nasz cennik!

kancelaria rzeczoznawcy majątkowego warszawa | Freehold
Pobierz cennik w formie papierowej

Chcesz się dowiedzieć ile kosztuje wycena działki w Warszawie?


Odwiedź nasz cennik!

kancelaria rzeczoznawcy majątkowego warszawa | Freehold
Pobierz cennik w formie papierowej
Polityka prywatnośći

Przygotowywanie operatów szacunkowych odnoszących się do realnej wartości budynków mieszkalnych i użytkowych nie stanowi jedynego pola naszej działalności. Na Twoje specjalne życzenie opracujemy bowiem szczegółową wycenę działki przeznaczonej pod zabudowę, znajdującej się na terenie Warszawy lub okolicznych miejscowości.

Niezabudowaną działkę z reguły wycenia się w oparciu o pewien ustalony z góry schemat. Taka wycena zawiera zatem szereg obowiązkowych elementów. Zalicza się do nich przede wszystkim:

 • wskazanie na rodzaj nieruchomości oraz zakres dokonywanej wyceny;
 • określenie celu przygotowania operatu szacunkowego;
 • zdefiniowanie podstawy formalnej dokonanej wyceny wartości działki;
 • informacje o dacie przeprowadzenia czynności rzeczoznawczych oraz stanie nieruchomości;
 • określenie przeznaczenia nieruchomości, takich jak działka lub obiekt budowlany;
 • wyszczególnienie wykorzystanych metod i technik szacowania;
 • przeanalizowanie aktualnych trendów na rynku nieruchomości, dzięki czemu zrealizowana wycena zyskuje oparcie w rzeczywistości;
 • wyniki przeprowadzonych czynności szacunkowych.

Naszych rzeczoznawców majątkowych cechuje wieloletnie doświadczenie w zakresie wyceniania działek budowlanych. Każdy z nich posiada odpowiednią pieczęć oraz legitymację. Jako pracodawcy dbamy również o regularne opłacanie na ich rzecz ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Przygotowywane przez nas operaty doskonale odzwierciedlają rzeczywistą wartość danej działki oraz innych nieruchomości.

Naszą ofertę wyceny działek budowlanych kierujemy przede wszystkim do firm i przedsiębiorstw z Warszawy zainteresowanych zakupem danej nieruchomości. Z usług prowadzonej przez nas firmy z powodzeniem mogą jednak korzystać również osoby fizyczne. Przygotowane przez naszych specjalistów operaty okazują się również bardzo przydatne przy udzielaniu kredytów hipotecznych.