WWW.FREEHOLD.pl

RZECZOZNAWCA MAJĄTKOWY WARSZAWA

rzeczoznawca majątkowy

RZECZOZNAWCA MAJĄTKOWY

mieszkania, domy, grunty, lokale użytkowe i inne nieruchomości
Wycena nieruchomości od 500 zł
Gotowa nawet w 3 dni

Rzeczoznawca Majątkowy Warszawa i okolice – sporządzanie operatów szacunkowych, analiz, ekspertyz
i opinii o wartości mieszkań, domów, gruntów i innych typów nieruchomości. Otrzymany od rzeczoznawcy dokument może posłużyć w celu ustalenia ceny kupna/sprzedaży nieruchomości, jako potwierdzenie jej wartości dla banku lub w celach skarbowo-podatkowych.

Wycena nieruchomości przez rzeczoznawcę majątkowego trwa zazwyczaj od 3 do 5 dni, a czas i cena uzależnione są od typu wycenianej nieruchomości, sytuacji prawnej, lokalizacji, stopnia skomplikowania opracowania oraz wymaganych dokumentów i dodatkowych analiz (np. załączniki do banku). Cena obejmuje jednen egzemplarz opracowania oraz na życzenie klienta – wersję elektroniczną. Kolejne egzemplarze/wersje za dopłatą. Masz pytania?
Nie zwlekaj i zadzwoń już dziś!

Rzeczoznawca Majątkowy Warszawa – Usługi


Rzeczoznawca Majątkowy z FREEHOLD specjalizuje się w wycenie nieruchomości takich jak: mieszkania, domy, domy w budowie, działki, lokale użytkowe, hotele, biura, magazyny, hale produkcyjne i inne. Posiadamy duże doświadczenie w sporządzaniu operatów szacunkowych, analiz rynku nieruchomości oraz opinii o wartości nieruchomości. Nasze opracowania wykorzystywane są przez klientów indywidualnych, banki oraz instytucje skarbowo-finansowe. Pracujemy na terenie Warszawy i okolic np. Legionowo czy Pruszków, ale nieruchomości komercyjne wyceniamy na terenie całego kraju.
Rzeczoznawca Majątkowy z FREEHOLD to gwarancja jakości, terminowości i niskiej ceny.

rzeczoznawca majątkowy

Rzeczoznawca Nieruchomości Warszawa i Okolice


Rzeczoznawca Majątkowy oferuje usługi na terenie całej Warszawy (dzielnice: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz).

Dla powiatów i miejscowości okalających stolicę również oferujemy usługi Rzeczoznawcy Majątkowego: Łomianki, Stare Babice, Ożarów Mazowiecki, Pruszków, Piastów, Marki, Ząbki, Zielonka, Legionowo, Jabłonna, Nieporęt, Serock, Nowy Dwór Mazowiecki, Nasielsk, Joniec.

Rzeczoznawca Nieruchomości


rzeczoznawca majątkowy Legionowo, Pruszków, Bemowo

FREEHOLD to kancelaria rzeczoznawcy majątkowego (rzeczoznawcy nieruchomości) świadcząca usługi w zakresie wycen nieruchomości oraz doradztwa i analiz rynku nieruchomości. Specjalizujemy się w wycenie nieruchomości dla zabezpieczenia kredytów hipotecznych, ale wyceniamy też do celów sprzedaży-kupna i podatków. Doświadczenie oraz dobra znajomość lokalnego rynku nieruchomości sprawia, że nasze wyceny są profesjonalne i rzetelne. Współpraca z nami opiera się na zaufaniu, dlatego w swoich działaniach związanych z procesem wyceny nieruchomości i sporządzania operatów szacunkowych kierujemy się bezstronnością oraz poufnością w relacjach z klientami. Informacje oraz dokumenty, które uzyskujemy w ramach procesu wyceny, stanowią tajemnicę zawodową. Opracowania sporządzane przez naszych rzeczoznawców nieruchomości uznawane są przez wszystkie wiodące banki w Polsce. Ponadto realizujemy analizy rynku nieruchomości, analizy efektywności inwestycji, badania stanu prawnego nieruchomości oraz inne dokumenty i opinie związane z nieruchomościami.

Podejmiemy się określenia wartości mieszkania nowego lub do remontu, gdzie określimy wartość rynkową prawa odrębnej własności lub spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu. Wykonamy wycenę domu (także takiego w budowie) oraz działki budowlanej. Zrealizujemy wycenę lokalu użytkowego w Warszawie i okolicach przeznaczonego na przykład do celów handlowych, biurowych lub magazynowych. Określenie wartości nieruchomości komercyjnej oraz nieruchomości inwestycyjnej wykonujemy na terenie całej Polski!

Rzeczoznawca majątkowy sporządza operat szacunkowy tj. opinię o wartości nieruchomości na piśmie. Przygotujemy też opinie o wartości niestanowiące operatu szacunkowego, gdzie uwzględniamy indywidualne potrzeby inwestora. Realizujemy analizy rynków nieruchomości dla potrzeb negocjacji ceny kupna-sprzedaży. Operat szacunkowy może być wykorzystywany do celu, dla którego został sporządzony, przez okres 12 miesięcy od daty jego sporządzenia, chyba że wystąpiły zmiany uwarunkowań prawnych i/lub istotne zmiany czynników mających wpływ na wartość.

Rzeczoznawca Mieszkaniowy


Jeżeli poszukujesz usług profesjonalnego rzeczoznawcy mieszkaniowego, to dobrze trafiłeś. Kancelaria FREEHOLD specjalizuje się w wycenie mieszkań w Warszawie i okolicach. Sporządzamy operaty szacunkowe i opinie o wartości nieruchomości do celów kredytu, kupna/sprzedaży, podziału majątku oraz podatkowych. Nasze opracowania uznawane są we wszystkich bankach w Polsce (w tym Santander Bank Polska). Wycena mieszkania przez rzeczoznawcę trwa zazwyczaj od 2 do 4 dni roboczych, a jej cena zaczyna się już od 500 zł! Wyceniamy mieszkania we wszystkich dzielnicach Warszawy oraz powiatach ościennych. Nie czekaj i dowiedz się więcej o wycenie mieszkań klikając w link poniżej.

rzeczoznawca majątkowy Warszawa

Rzeczoznawca Mieszkaniowy Warszawa Kontakt


Polityka prywatnośći

Ile kosztują usługi Rzeczoznawcy majątkowego?


Odwiedź nasz cennik!

kancelaria rzeczoznawcy majątkowego warszawa | Freehold

Ile kosztują usługi Rzeczoznawcy majątkowego?


Odwiedź nasz cennik!

kancelaria rzeczoznawcy majątkowego warszawa | Freehold
Polityka prywatnośći

Wiele osób zastanawia się, jak w praktyce wygląda praca rzeczoznawcy majątkowego? Jakie czynności wchodzą w zakres usług zamieszczonych w cenniku? Zwykle od przedstawiciela tego zawodu oczekuje się dokonania przeglądu domu lub mieszkania w celu sporządzenia rzetelnej wyceny lokalu.

Rzeczoznawcy majątkowi w swej pracy muszą kierować się pewnymi standardami etycznymi. Mając to na uwadze, dokładamy wszelkich starań, aby wszelkich wycen budynków, mieszkań i działek dokonywać z należytą dokładnością oraz bezstronnością. Zdajemy sobie sprawę, że oczekuje się od nas działania zgodnie z obowiązującymi zasadami moralnymi, dlatego podejmujemy się jedynie ocen własności Klientów, którzy nie są z nami w żaden sposób związani. Działamy głównie na terenie Warszawy, w tym również w dzielnicy Bemowo. Cennik usług ustalamy indywidualnie dla każdego zlecenia, zgodnie z jego specyfiką.

Na zlecenie Klientów zajmujemy się wyceną nie tylko domów i mieszkań prywatnych, ale także lokali użytkowych. Cennik oferowanych przez nas usług zawiera także wyceny działek budowlanych i nieruchomości komercyjnych.

Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego FREEHOLD


Właściciel: Martyna Owczarczyk Dęga – Rzeczoznawca Majątkowy
(numer uprawnień 6904).

Magister inżynier Politechniki Warszawskiej Wydziału Geodezji i Kartografii. Specjalność Kataster i Gospodarka Nieruchomościami.
Posiada tytuł rzeczoznawcy majątkowego uprawniający do wykonywania działalności zawodowej w zakresie szacowania wartości nieruchomości, a także maszyn i urządzeń trwale związanych z gruntem, nadane przez Ministra Infrastruktury i Budownictwa.
Jest wpisana do Centralnego Rejestru Rzeczoznawców Majątkowych, prowadzonego przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju. Odbyty kurs bankowy „Wycena nieruchomości dla potrzeb zabezpieczenia wierzytelności bankowych”, przeprowadzony przez Związek Banków Polskich, upoważniający wpisanie na tzw. „listę bankową” uprawnia do sporządzania operatów szacunkowych dla banków w Polsce.
Członek Warszawskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców majątkowych (Sprawdź tutaj).

rzeczoznawca-majatkowy-martyna-owczarczyk-dega-freehold