WWW.FREEHOLD.pl

RZECZOZNAWCA MAJĄTKOWY WARSZAWA

rzeczoznawca majątkowy

RZECZOZNAWCA MAJĄTKOWY

mieszkania, domy, grunty, lokale użytkowe i inne nieruchomości
Wycena nieruchomości od 500 zł
Gotowa nawet w 3 dni

Zadzwoń

+48 730 546 454

Napisz

biuro@freehold.pl

Rzeczoznawca Majątkowy Warszawa i okolice – sporządzanie operatów szacunkowych, analiz, ekspertyz
i opinii o wartości mieszkań, domów, gruntów i innych typów nieruchomości. Otrzymany od rzeczoznawcy dokument może posłużyć w celu ustalenia ceny kupna/sprzedaży nieruchomości, jako potwierdzenie jej wartości dla banku lub w celach skarbowo-podatkowych.

Wycena nieruchomości przez rzeczoznawcę majątkowego trwa zazwyczaj od 3 do 5 dni, a czas i cena uzależnione są od typu wycenianej nieruchomości, sytuacji prawnej, lokalizacji, stopnia skomplikowania opracowania oraz wymaganych dokumentów i dodatkowych analiz (np. załączniki do banku). Cena obejmuje jednen egzemplarz opracowania oraz na życzenie klienta – wersję elektroniczną. Kolejne egzemplarze/wersje za dopłatą. Masz pytania?
Nie zwlekaj i zadzwoń już dziś!

Rzeczoznawca Majątkowy Warszawa – Usługi


Rzeczoznawca Majątkowy z FREEHOLD specjalizuje się w wycenie nieruchomości takich jak: mieszkania, domy, domy w budowie, działki, lokale użytkowe, hotele, biura, magazyny, hale produkcyjne i inne. Posiadamy duże doświadczenie w sporządzaniu operatów szacunkowych, analiz rynku nieruchomości oraz opinii o wartości nieruchomości. Nasze opracowania wykorzystywane są przez klientów indywidualnych, banki oraz instytucje skarbowo-finansowe. Pracujemy na terenie Warszawy i okolic np. Legionowo czy Pruszków, ale nieruchomości komercyjne wyceniamy na terenie całego kraju.
Rzeczoznawca Majątkowy z FREEHOLD to gwarancja jakości, terminowości i niskiej ceny.

rzeczoznawca majątkowy

Rzeczoznawca Nieruchomości Warszawa i Okolice


Rzeczoznawca Majątkowy oferuje usługi na terenie całej Warszawy (dzielnice: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz).

Dla powiatów i miejscowości okalających stolicę również oferujemy usługi Rzeczoznawcy Majątkowego: Łomianki, Stare Babice, Ożarów Mazowiecki, Pruszków, Piastów, Marki, Ząbki, Zielonka, Legionowo, Jabłonna, Nieporęt, Serock, Nowy Dwór Mazowiecki, Nasielsk, Joniec.

ZADZWOŃ

+48 730 546 454

NAPISZ

biuro@freehold.pl

Rzeczoznawca Nieruchomości


rzeczoznawca majątkowy Legionowo, Pruszków, Bemowo

FREEHOLD to kancelaria rzeczoznawcy majątkowego (rzeczoznawcy nieruchomości) świadcząca usługi w zakresie wycen nieruchomości oraz doradztwa i analiz rynku nieruchomości. Specjalizujemy się w wycenie nieruchomości dla zabezpieczenia kredytów hipotecznych, ale wyceniamy też do celów sprzedaży-kupna i podatków. Doświadczenie oraz dobra znajomość lokalnego rynku nieruchomości sprawia, że nasze wyceny są profesjonalne i rzetelne. Współpraca z nami opiera się na zaufaniu, dlatego w swoich działaniach związanych z procesem wyceny nieruchomości i sporządzania operatów szacunkowych kierujemy się bezstronnością oraz poufnością w relacjach z klientami. Informacje oraz dokumenty, które uzyskujemy w ramach procesu wyceny, stanowią tajemnicę zawodową. Opracowania sporządzane przez naszych rzeczoznawców nieruchomości uznawane są przez wszystkie wiodące banki w Polsce. Ponadto realizujemy analizy rynku nieruchomości, analizy efektywności inwestycji, badania stanu prawnego nieruchomości oraz inne dokumenty i opinie związane z nieruchomościami.

Podejmiemy się określenia wartości mieszkania nowego lub do remontu, gdzie określimy wartość rynkową prawa odrębnej własności lub spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu. Wykonamy wycenę domu (także takiego w budowie) oraz działki budowlanej. Zrealizujemy wycenę lokalu użytkowego w Warszawie i okolicach przeznaczonego na przykład do celów handlowych, biurowych lub magazynowych. Określenie wartości nieruchomości komercyjnej oraz nieruchomości inwestycyjnej wykonujemy na terenie całej Polski!

Rzeczoznawca majątkowy sporządza operat szacunkowy tj. opinię o wartości nieruchomości na piśmie. Przygotujemy też opinie o wartości niestanowiące operatu szacunkowego, gdzie uwzględniamy indywidualne potrzeby inwestora. Realizujemy analizy rynków nieruchomości dla potrzeb negocjacji ceny kupna-sprzedaży. Operat szacunkowy może być wykorzystywany do celu, dla którego został sporządzony, przez okres 12 miesięcy od daty jego sporządzenia, chyba że wystąpiły zmiany uwarunkowań prawnych i/lub istotne zmiany czynników mających wpływ na wartość.

Rzeczoznawca Mieszkaniowy


Jeżeli poszukujesz usług profesjonalnego rzeczoznawcy mieszkaniowego, to dobrze trafiłeś. Kancelaria FREEHOLD specjalizuje się w wycenie mieszkań w Warszawie i okolicach. Sporządzamy operaty szacunkowe i opinie o wartości nieruchomości do celów kredytu, kupna/sprzedaży, podziału majątku oraz podatkowych. Nasze opracowania uznawane są we wszystkich bankach w Polsce (w tym Santander Bank Polska). Wycena mieszkania przez rzeczoznawcę trwa zazwyczaj od 2 do 4 dni roboczych, a jej cena zaczyna się już od 500 zł! Wyceniamy mieszkania we wszystkich dzielnicach Warszawy oraz powiatach ościennych. Nie czekaj i dowiedz się więcej o wycenie mieszkań klikając w link poniżej.

rzeczoznawca majątkowy Warszawa

Rzeczoznawca Mieszkaniowy Warszawa Kontakt


Polityka prywatnośći

Ile kosztują usługi Rzeczoznawcy majątkowego?


Odwiedź nasz cennik!

kancelaria rzeczoznawcy majątkowego warszawa | Freehold

Ile kosztują usługi Rzeczoznawcy majątkowego?


Odwiedź nasz cennik!

kancelaria rzeczoznawcy majątkowego warszawa | Freehold
Polityka prywatnośći

Wiele osób zastanawia się, jak w praktyce wygląda praca rzeczoznawcy majątkowego? Jakie czynności wchodzą w zakres usług zamieszczonych w cenniku? Zwykle od przedstawiciela tego zawodu oczekuje się dokonania przeglądu domu lub mieszkania w celu sporządzenia rzetelnej wyceny lokalu.

Rzeczoznawcy majątkowi w swej pracy muszą kierować się pewnymi standardami etycznymi. Mając to na uwadze, dokładamy wszelkich starań, aby wszelkich wycen budynków, mieszkań i działek dokonywać z należytą dokładnością oraz bezstronnością. Zdajemy sobie sprawę, że oczekuje się od nas działania zgodnie z obowiązującymi zasadami moralnymi, dlatego podejmujemy się jedynie ocen własności Klientów, którzy nie są z nami w żaden sposób związani. Działamy głównie na terenie Warszawy, w tym również w dzielnicy Bemowo. Cennik usług ustalamy indywidualnie dla każdego zlecenia, zgodnie z jego specyfiką.

Na zlecenie Klientów zajmujemy się wyceną nie tylko domów i mieszkań prywatnych, ale także lokali użytkowych. Cennik oferowanych przez nas usług zawiera także wyceny działek budowlanych i nieruchomości komercyjnych.

Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego FREEHOLD


Właściciel: Martyna Owczarczyk Dęga – Rzeczoznawca Majątkowy
(numer uprawnień 6904).

Magister inżynier Politechniki Warszawskiej Wydziału Geodezji i Kartografii. Specjalność Kataster i Gospodarka Nieruchomościami.
Posiada tytuł rzeczoznawcy majątkowego uprawniający do wykonywania działalności zawodowej w zakresie szacowania wartości nieruchomości, a także maszyn i urządzeń trwale związanych z gruntem, nadane przez Ministra Infrastruktury i Budownictwa.
Jest wpisana do Centralnego Rejestru Rzeczoznawców Majątkowych, prowadzonego przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju. Odbyty kurs bankowy „Wycena nieruchomości dla potrzeb zabezpieczenia wierzytelności bankowych”, przeprowadzony przez Związek Banków Polskich, upoważniający wpisanie na tzw. „listę bankową” uprawnia do sporządzania operatów szacunkowych dla banków w Polsce.
Członek Warszawskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców majątkowych (Sprawdź tutaj).

rzeczoznawca-majatkowy-martyna-owczarczyk-dega-freehold